نکات قابل توجه برای پذیرندگان سفر کارت ملی

نحوه افتتاح حساب

      به منظور واریز وجوه تراکنش سفر کارت ها، پذیرندگان سفر کارت ملی، به یکی از شعب بانک سپه مراجعه و با ارائه اصل و کپی شناسنامه، اقدام به افتتاح حساب جاری طلایی یا پس انداز طلایی نموده و شماره حساب مربوطه را به شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی اعلام نمایند.
  

نحوه استفاده از دستگاه پایانه فروش

     نحوه استفاده از دستگاه ها و پشتیبانی آن مطابق دستورالعمل مربوطه می باشد که در اختیار واحدها قرار گرفته است. در صورت عدم دریافت دستور العمل مورد اشاره با شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی تماس حاصل شود.

نحوه اطلاع از صورتحساب و گردش حساب های طلایی بانک سپه

      پذیرندگان سفر کارت ملی می توانند برای دریافت اطلاعات حساب های طلایی خود از طریق مراجعه به شعبه یا تلفنبانک و پیام کوتاه مطلع یا از طریق اینترنت صورتحساب کامل دریافت نمایند.
     برای دریافت خدمات از طریق تلفنبانک ، پیام کوتاه و اینترنت می بایست یک بار به یکی از شعب بانک سپه مراجعه و فرم مخصوص هریک را تکمیل و رمز مربوطه را دریافت نمایند.
    آدرس الکترونیکی استفاده از خدمات اینترنتی بانک سپه www.ebanksepah.com بوده و دارندگان حساب طلایی با انتخاب گزینه صورتحساب و وارد نمودن شماره حساب و رمز مربوطه، اطلاعات مورد نیاز را دریافت خواهند نمود.

نحوه دریافت وجه سفر کارت ملی در صورت خرابی دستگاه پایانه فروش یا سفر کارت ملی

     در صورتی که به هر دلیل در زمان تسویه حساب با دارندگان سفر کارت ملی، دستگاه پایانه فروش (POS) قادر به انجام عملیات نباشد و یا سفر کارت ملی مشتری خراب باشد می بایست پس از کنترل  موجودی کارت از طریق تلفنبانک به شماره تلفن 64099،  فرم پرداخت سفر کارت ملی که قبلاً توسط شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی در اختیار پذیرنده قرار گرفته است تکمیل و به شماره تلفن 66743937 / 66742137 اداره عابربانک و خدمات ویژه بانک سپه دورنگار شود و برای اطمینان از دریافت دورنگار توسط اداره اخیر الذکر، پذیرنده کارت می بایست در وقت اداری با شماره تلفن 66742138 تماس حاصل نماید .
 فرم انجام تراکنش درزمان خرابی پایانه فروش

سامانه پرسش و پاسخ بانک سپه با شماره تلفن 66743274 آماده پاسخگویی به سوالات پذیرندگان سفر کارت ملی می باشد.

پذیرندگان محترم جهت دریافت تاییدیه در خصوص فرم تراکنش در ساعات اداری با شماره تلفن 35912121-021 (پنج خط) تماس حاصل فرمایند.

 

پذیرندگان محترم جهت دریافت گردش روزانه تراکنش به سایت http://sepah.sep.ir/merchantsystem/merchants.php با رمز(0000) مراجعه فرمایند .